Vizitky od grafikov z Dribbble by mali byť inšpiratívne aj pre slovenské firmy

Dribbble je priestor pre grafikov a dizajnérov, ktorí chcú svoje portfólio odprezentovať na mieste, ktoré má úroveň. Hlasovanie o kvalite príspevku majú pritom na starosti iní grafici a dizajnéri, čím naberá celý projekt Dribbble na vážnosti a konkrétne dielo na hodnote.
Pre mňa je Dribbble skvelým priestorom inšpirácie. Nerád by som tvrdil, že kopírujem niektoré prvky od iných autorov, avšak musím sa priznať, že je to pravda. Skrátka, takto sa tvoria trendy. Niekto niečo vytvorí, spopularizuje a my ostatní, ktorí rozhodne nie sme trendsetteri, iba nasledujeme, kopírujeme a inšpirujeme sa.
Nechať sa takto inšpirovať by však určite neuškodilo mnohým in-house grafikom, ktorí pôsobia priamo vo firmách. Každá normálna firma stojí pred potrebou prezentovať sa určitým spôsobom a jedným z nástrojov tejto prezentácie je vlastníctvo vhodných vizitiek. Zo spomenutého Dribbble vyberám niekoľko takých, ktoré možno ani nie sú celkom výnimočné, ale zaujmú vyváženou grafikou a atraktívnym vizuálom.
Takže, nechajte sa inšpirovať  a doprajte aj svojej firme skutočne pekné vizitky. Ak si na ne netrúfate, vždy s požiadavkou na grafické vyhotovenie a tlač vizitiek môžete osloviť mňa, skúseného grafika.
Všetky fotografie odkazujú na stránku Dribbble s konkrétnym projektom a autorom.

Cardsdribbble 20120121_0008

Sunkortdr Bizcards 2014

Pennco_dribbble Ercard

PICO business cards Pop_grub_cards

Shot_1284717681 Seanwes Post-Duplexed Letterpressed Cards

Dribbble_imo Personal Business Cards

Businesscard Letterpresss-business-cards

Curiobizcard_vert Preview__1_

Accent_drbl Inception business card

Rehancaden Logo Design / Business Card Bc_small