Samsung získal na veľtrhu CES 2015 celkom 80 ocenení

Najlepšie inovácie a 31 ocenení v kategórii domácej zábavy reflektujú úspechy spoločnosti Samsung v oblastiach prvotriedneho dizajnu a technologických inovácií naprieč kategóriami.

Spoločnosť Samsung Electronics Co. Ltd. získala 80 prestížnych ocenení za inovácie na veľtrhu spotrebnej elektroniky (CES) 2015. Tohtoročný úspech prekonal aj ten minuloročný, kedy Samsung získal 76 cien.

Medzi oceneniami, ktoré Samsung na veľtrhu CES získal, je aj cena pre najlepšieho inovátora, Best of Innovation award, 31 ocenení z oblasti domácej zábavy a niekoľko ďalších v oblasti technológií prepájajúcich spotrebiče v domácnosti. Všetky prihlásené produkty hodnotí komisia nezávislých dizajnérov, inžinierov a zástupcov médií, ktorí posudzujú výnimočnosť dizajnu a funkcií daného výrobku naprieč 28 kategóriami.

Ďalšie ocenenia sú udeľované individuálne menom špičkových médií a priemyselných spoločností prítomných na veľtrhu. Technológia spoločnosti Samsung je vyzdvihovaná medzi desiatkami tisíc nových produktov, ktoré budú uvedené na trh v tomto roku.

Vážime si uznanie, ktorého sa nám dostáva od asociácie CEA aj od odvetvia spotrebnej elektroniky. Sme vnímaní ako inovátori, ktorí prinášajú nové hodnoty a výnimočné zážitky do ľudských životov prostredníctvom technológií meniacich náš životný štýl, a to je naším cieľom aj do budúcnosti,“ povedal Gregory Lee, prezident a CEO spoločnosti Samsung Electronics North America.

Ocenené produkty reprezentujú šírku produktového portfólia Samsung vrátane kategórie televízorov, domácich kín, mobilných telefónov, tabletov, domácich spotrebičov, softvéru a počítačových komponentov.

Vybrané ocenenia: