Podarilo sa mi predpovedať dizajn nového SUV od Škody, vizualizáciu zverejnili Autoviny.sk

2. januára 2018 som prostredníctvom motoristického portálu Autoviny.sk zverejnil článok Exluzívne foto: Kodiaqu svetlá od Superbu prospeli, naopak to nefunguje, v ktorom som graficky vytvoril SUV Kodiaq s upravenými svetlometmi v štýle Superbu. Tento grafický výtvor nebol iba tak náhodný a 16. januára 2018 sa ukázalo, že som mal pravdu – nové SUV Škoda Kamiq […]

Autor
Dátum zverejnenia 17. januára 2018
Obsahuje nasledovné témy , , ,

2. januára 2018 som prostredníctvom motoristického portálu Autoviny.sk zverejnil článok Exluzívne foto: Kodiaqu svetlá od Superbu prospeli, naopak to nefunguje, v ktorom som graficky vytvoril SUV Kodiaq s upravenými svetlometmi v štýle Superbu. Tento grafický výtvor nebol iba tak náhodný a 16. januára 2018 sa ukázalo, že som mal pravdu – nové SUV Škoda Kamiq stavia práve na tomto dizajne!

Rozdiely medzi mojou vizualizáciou a reálnym prototypom automobilu sú iba minimálne.

 

Článok o Škoda Kamiq na Auto Motor a Šport (Autoviny.sk): Nové SUV Škoda Kamiq: splnila sa naša predpoveď spred niekoľkých týždňov!

Moja vizualizácia nového SUV od Škody sa napokon ukázala ako pravdivá – nové SUV pre Čínu sa volá Kamiq.

Čítajte aj ďalšie podobné články:

Tlačová konferencia Zväzu automobilového priemyslu v hoteli Sorea Regia

16. januára 2018

Vybrané príspevky »

UNITEDLIFE.SK

Ako funguje online marketing v Číne, ktorá má zakázaný Google, Twitter, Facebook, Youtube, Instagram aj WhatsApp?

Pre online marketérov na Slovensku je komunikovanie s cieľovými skupinami prostredníctvom sociálnych sietí Facebook, Instagram a Twitter každodennou rutinou. Ich život sa nezaobíde ani bez nahrávania zaujímavého obsahu na Youtube. Integrálnu úlohu v ich práci má vyhľadávanie a plánovanie kľúčových slov, optimalizácia obsahu pre vyhľadávače, tzv. „SEO“ a manažovanie reklamných kampaní cez Google Ads.

20. septembra 2019