HTC One M8 za polovicu, ale s Windows Phone

Prakticky rovnaký technický základ ako androidová verzia, ale s polovičnou cenou vďaka dotácii z Microsoftu. Takéto vety nachádzame pri článkoch venujúcich sa novej vlajkovej lodi od HTC s operačným systémom Windows Phone.   Windowsová verzia HTC One M8 bude v portfóliu výrobcu tým najlepším smartfónom, ktorý ponúka so systémom od Microsoftu. Hovorí sa o dotácii… View Article

Autor
Dátum zverejnenia 27. októbra 2014
Obsahuje nasledovné témy , ,
INZERCIA: Peugeot Limitovaná edícia PREMIUM

Prakticky rovnaký technický základ ako androidová verzia, ale s polovičnou cenou vďaka dotácii z Microsoftu. Takéto vety nachádzame pri článkoch venujúcich sa novej vlajkovej lodi od HTC s operačným systémom Windows Phone.
 

  • Windowsová verzia HTC One M8 bude v portfóliu výrobcu tým najlepším smartfónom, ktorý ponúka so systémom od Microsoftu.
  • Hovorí sa o dotácii zo strany Microsoftu
  • „Spotrebitelia si zamilovali HTC One M8 a novopredstavený model teraz prichádza s možnosťou vyskúšať si ho s novým operačným systémom,“ povedal Jason Mackenzie, šéf HTC v USA (zdroj SME.sk)
  • Nový smartfón s Windows Phone od HTC prichádza po menšej odmlke. Prvé windowsové smartfóny zrejme neboli tak úspešné, aby sa postavili na rovnaký piedestál priority, na ktorom stoja zariadenia s Androidom od Google.

HTC One M8 Windows Phone 8.1 3Digital.sk