erik@striz.sk

Naživo z tlačovky

Epson otvoril v Prahe nový showroom, ukázal nám svoju najlepšiu techniku

Značka Epson v stredu 19. júna 2019 slávnostne otvorila svoj showroom vo svojej centrále v Prahe.

Pri tejto príležitosti nás predstavitelia spoločnosti oboznámili so svojimi špičkovými modelmi tlačiarní a projektorov a ukázali nám aj úplnú novinku pre profesionálnych fotografov – kompaktnú tlačiareň na rolky fotopapiera Epson SureLab 800. Tá je schopná tlačiť prakticky akýkoľvek formát fotografie na fotografický papier so šírkou A4 a ľubovoľnou dĺžkou. O rýchlosti tlače nás prezentujúci presvedčili priamo na mieste.

Nemenej zaujímavými produktmi pre profesionálnych fotografov sú tlačiarne SureColor P800 pre formát A2 a SureColor P7000 pre formát A1.

Samotný showroom v kancelárskom komplexe Greenline Kačerov je určený predovšetkým pre korporátnych zákazníkov, ktorí si chcú drahšiu techniku otestovať ešte predtým, ako ju kúpia. Pokiaľ má zákazník záujem o nákup veľkoformátových tlačiarní, práve tu sa s nimi môže dôkladne oboznámiť nielen teoreticky, ale aj prakticky. 

Novým showroomom nás sprevádzali Kateřina Vymazalová, Marketing & PR Manager a Slávek Gross, LFP Business Account manager značky Epson

Svoje miesto v modernom a technicky prvotriedne vybavenom priestore ale našli aj cenovo dostupnejšie tlačiarne s tankovacím atramentovým systémom Ink Tank System (ITS), napríklad aj L6190, ktorú sme pred časom otestovali a doteraz ju denno-denne používame na redakčné účely.

Multifunkčné tlačiarne so systémom Ink Tank System (ITS)

Obzvlášť pôsobivé boli prezentácie projektorov schopných premietať na mimoriadne krátku vzdialenosť a z ostrých uhlov a tiež rozmerovo kompaktný ploter pre tlač veľkých formátov.

 

Súčasťou slávnostného otvorenia showroomu bola tiež praktická ukážka rýchlej profesionálnej tlače priamo počas fotenia s profi technikou. Predstavitelia značiek a fotografi pri tejto príležitosti predviedli najnovšie modely fotoaparátov značky Hasselblad a osvetľovaciu techniku Broncolor.

Za pozvanie a zabezpečenie dopravy ďakujeme agentúre PRime Time a značke Epson.

 

Čítajte aj ďalšie podobné články:

IT b2b

Tlačová konferencia Aricoma Group: Michal Tománek, Milan Sameš a Milan Futák

19. septembra 2019

Veľkoformátové tlačiarne od Epsonu

5. januára 2016

Aplikácia Qlik Sense pre business intelligence je už aj na Slovensku

24. februára 2015

Ericsson chce štandardizovať Internet vecí

23. februára 2015

Jiří Mrkvička z Changhong: V segmente b2b máme veľkú výhodu

16. októbra 2013

Vybrané príspevky »