Elektrický bicykel BMW Cruise e-Bike bude aj vo farbách BMW i8

Predá sa v počte iba 300 kusov a bude niesť farby typické pre športový hybrid BMW i8. Farebná úprava Protonic Dark Silver bude stáť niečo navyše, BMW si zaň vypýta 3500 eur.

 
Oficiálna tlačová správa:
BMW Lifestyle rozširuje svoju ponuku špeciálnych edícií exkluzívnych bicyklov o limitovanú edíciu svojho inovatívneho elektrického bicykla. Prichádza nový BMW Cruise e-Bike Protonic Dark Silver. Táto nová edícia – ktorá je limitovaná iba na 300 kusov – upúta svojím exkluzívnym farebným prevedením: lak Protonic Dark Silver je totiž oficiálnou farbou špeciálnej edície modelu BMW i8, ktorá sa práve premiérovo predstavila na autosalóne v Paríži. Športový charakter bicykla ešte zdôrazňujú ráfy vo farbe Electric Blue.
 

BMW Cruise e-Bike Protonic Dark Silver a BMW i8

BMW Cruise e-Bike Protonic Dark Silver a BMW i8


Rovnako ako jeho inšpirácia zo sveta automobilov, aj limitovaná edícia bicykla BMW Cruise e-Bike prináša jedinečnú radosť z jazdy za pomoci hybridného pohonu: systém pohonu PerformanceLine so 400 Wh akumulátorom napomáha pri šliapaní do pedálov v štyroch rôznych režimoch (ECO (+ 50 %) až TURBO (+ 275 %)), pričom prostredníctvom elektrickej podpory pedálov dosahuje maximálnu rýchlosť až 25 km/h. Optimálne radenie prevodov zabezpečuje 10-prevodový systém, ktorý si poradí s jazdou na prudkých svahoch aj dynamickým šprintom na rovine. Každý bicykel z limitovanej edície sa dodáva s certifikátom a osadený špeciálnym štítkom. Limitovaná edícia bicykla BMW Cruise M Bike je k dispozícii u vybraných maloobchodných predajcov značky BMW.
Ďalšie modely bicyklov BMW a príslušenstvo k nim taktiež nájdete v ponuke vybraných predajcov značky BMW alebo online na adrese shop.bmw.com.
Výrobcom odporúčaná maloobchodná cena: 3 500,00 €.