Nový druh zábavy s Blu-ray prehrávačmi od Sony

Elegantný dizajn, streamovanie obsahu, lepšia Wi-fi a ešte jednoduchšie používanie   stabilné streamovanie obsahu vďaka vylepšenému Wi-fi jednoduché hľadanie obsahu a služieb s prispôsobiteľným používateľským rozhraním minimalistický dizajn a ešte rýchlejší štart pripojenie smartfónu pomocou zrkadlenia obrazovky Vychutnajte si domácu zábavu a ešte väčšie možnosti online streamovania s novými smart Blu-ray prehrávačmi od Sony. Svojim… View Article

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 12. januára 2015
Obsahuje nasledovné témy , , ,
INZERCIA: Peugeot Limitovaná edícia PREMIUM

Elegantný dizajn, streamovanie obsahu, lepšia Wi-fi a ešte jednoduchšie používanie
 

  • stabilné streamovanie obsahu vďaka vylepšenému Wi-fi
  • jednoduché hľadanie obsahu a služieb s prispôsobiteľným používateľským rozhraním
  • minimalistický dizajn a ešte rýchlejší štart
  • pripojenie smartfónu pomocou zrkadlenia obrazovky

Vychutnajte si domácu zábavu a ešte väčšie možnosti online streamovania s novými smart Blu-ray prehrávačmi od Sony. Svojim elegantným vzhľadom inšpirovaným čistými geometrickými líniami oživia každú obývačku a vynikajúco doplnia vašu televíznu zostavu.

Rozšírte svoje obzory a zažite nepoznané vďaka online streamovacím službám ako YouTube, Euro News, Netflix, Amazon Prime, BBC iPlayer, Demand 5 alebo Berlin Philharmonic (závisí od dostupnosti v jednotlivých regiónoch). Samozrejme stále je tu svet plný televíznych seriálov, hudby a filmov zvaný Sony Entertainment Network. Prehrávanie on-line obsahu je teraz ešte plynulejšie. Pokročilá technológia super Wi-fi s technológiou MIMO (Multi Input Multi Output) zabezpečí rýchlejšie a stabilnejšie pripojenie kdekoľvek v domácnosti.

BDP-S1500_B_DiscOpen_02

S novým super rýchlym štartom trvá spustenie systému menej ako jednu sekundu. Načítavanie discu a spustenie on-line služieb je tiež výrazne rýchlejšie. Nové používateľské rozhranie ponúka prehľadné zobrazenie aplikácií a služieb, navyše je možné prispôsobiť zobrazenie podľa svojich potrieb tak, aby ste mali najobľúbenejšie aplikácie stále po ruke.

Vaša filmová Blu-ray kolekcia opäť vynikne. Prepracované detaily, živé farby a ešte širšia škála audio a video kodekov vám dáva ešte väčšie a neobmedzené možnosti užiť si tú pravú domácu zábavu. Prehrávač dokáže navyše simulovať 3D obraz z obyčajných dvojrozmerných diskov. Nasaďte si okuliare k vášmu 3D televízoru a vychutnajte si obľúbené filmy v novom rozmere.

Radi by ste si zahrali hry z mobilu na veľkej obrazovke? Nie je problém. S funkciou zrkadlenia obrazovky máte možnosť prehliadať obsah svojho smartfónu na veľkej obrazovke vášho televízora. Táto funkcia je vstavaná v samotnom prehrávači, takže je možné zrkadliť obsah telefónu na akomkoľvek televízore.

Stiahnite si aplikáciu TV SideView pre Android a iOS a vyťažíte z vášho prehrávača ešte viac. Uvidíte informácie o filme alebo videu, ktoré práve pozeráte a môžete ovládať prehrávač na obrazovke smartfónu.

Nový rad Blue-ray prehrávačov od Sony príde na európsky trh vo februári 2015.

Technické špecifikácie

BDP-S1500
Smart Blu-ray Disc™ Player
Vysoko kvalitný obraz v rozlíšení Full HD 1080p
Streamovanie obsahu vďaka Sony Entertainment Network
Intuitívne menu a jednoduché ovládanie
Štart systému za menej ako jednu sekundu (Super Quick Start)
Prehrávanie filmov a hudby z USB kľúča
BDP-S4500
Smart 3D Blu-ray Disc™ Player
Nový rozmer zábavy v 3D
Streamovanie obsahu vďaka Sony Entertainment Network
Prehrávanie filmov a hudby z domácej siete DLNA
Intuitívne menu a jednoduché ovládanie
Štart systému za menej ako jednu sekundu (Super Quick Start)
BDP-S5500
Smart 3D Blu-ray Disc™ Player s pokročilým super Wi-Fi
Vylepšené pripojenie na internet vďaka super Wi-Fi
Streamovanie obsahu vďaka Sony Entertainment Network
Zrkladlenie obrazovky smartfónu
Intuitívne menu a jednoduché ovládanie
Nový rozmer zábavy v 3D