Infinite Design Free – vektorové kresby pre Android

Dizajnéri, grafici, ale aj laici oceňujú, keď môžu na svojom tablete alebo smartfóne kresliť a maľovať. Pre tých, ktorí majú o niečo vyššie nároky a chcú vo svojom zariadení pracovať priamo s vektorovou grafikou, je určená bezplatná aplikácia Infinite Design Free.     Aplikácia je bezplatná, pracuje na Androidoch 3.0 a novších, jej veľkosť je… View Article

Autor
Dátum zverejnenia 10. januára 2015
Obsahuje nasledovné témy ,
INZERCIA: Peugeot Limitovaná edícia PREMIUM

Dizajnéri, grafici, ale aj laici oceňujú, keď môžu na svojom tablete alebo smartfóne kresliť a maľovať. Pre tých, ktorí majú o niečo vyššie nároky a chcú vo svojom zariadení pracovať priamo s vektorovou grafikou, je určená bezplatná aplikácia Infinite Design Free.
 
 

Aplikácia je bezplatná, pracuje na Androidoch 3.0 a novších, jej veľkosť je prijateľných 18 MB.

Umožňuje tvorbu vektorovej grafiky tak, že najprv si prstom nakreslíte požadované skice a následne viete meniť ich obrysy a línie podľa potreby a v medziach vektorov zobrazených v tvare šipiek. Bezplatná verzia ukladá súbory do formátu PNG alebo JPEG.

Platená verzia potom dokáže prácu ukladať okrem iného aj do progresívneho formátu SVG, ktorý nachádza čoraz väčšie uplatnenie na webe. Výhodou formátu SVG je, že sa dá zobraziť na každom type zariadenia a jeho veľkosť je variabilná, relatívna. Je to akoby ste donekonečna zväčšovali PDFko s grafikou v krivkách.

Aplikácia umožňuje aj priame zálohovanie napr. na Dropbox. Jednoznačne odporúčam vyskúšať.

Stiahnutie:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.brakefield.idfree