Dizajnové inšpirácie #16

Seriál Dizajnové inšpirácie, 16. časť, sa venuje architektúre, interiérom, animáciám, webovej a printovej grafike, fotografii, autám, elektronike a ďalším témam.

Inšpirácia je pre kreatívcov rovnako dôležitá, ako benzín pre Porsche. Jedna malá fotografia môže spôsobiť, že sa grafik nadchne novým štýlom a začne pracovať na niečom, čo zmení celú jeho budúcu kariéru. Deje sa to stále a práve aktívna snaha o inšpirovanie sa je tým, čo odlišuje kvalitného grafika/dizajnéra/autora/kreatívca od toho priemerného.
Nechávajte sa inšpirovať aj vy naším výberom fotografií a grafík od populárnych zahraničných blogerov. Zverejňujeme ich desiatky každý piatok.
Tento vizuálny seriál je prispôsobený mobilom a tabletom s displejmi orientovanými na výšku. Ak sú zobrazené fotografie na vašu širokouhlú obrazovku priveľké, vyskúšajte si ich prispôsobiť podržaním tlačidla Ctrl a otočením kolečka na myši.
 

https://www.instagram.com/p/BM30QuOjosM/https://www.instagram.com/p/BM01Dmdhf3N/https://www.instagram.com/p/BM2fOmmB7cV/
Wallpaper of the Week 274
minimalsetups: “ ? - @jordangreen ”
By @alexetiawan_ https://www.instagram.com/p/BKOZwyshTRp/
https://www.instagram.com/p/BKJjotOg8vw/


The new iPhone 7 now comes in two new colours. Jet black and just black. Will you be getting one? If so, which colour? https://www.instagram.com/p/BKETxX-hlJX/
@minimalsource https://www.instagram.com/p/BKDWtntBlXS/
? https://www.instagram.com/p/BKCFMjMBQlP/
https://www.instagram.com/p/BJ8oeDwgDHB/
https://www.instagram.com/p/BJ2oQUyga_k/

blazepress: “ Underside of a wave, Ray Collins. ”

blazepress: “ “A Man Feeding Swans in the Snow” by Marcin Ryczek. ”


blazepress: “ Photo by Mark Cornick. ”

ultralinx: “ instagram.com/ultralinx ”

 
blazepress: “ Retractable patio. ”