Dior Chiffre Rouge C05 Automatic GMT

Seriózne náramkové hodinky pre priaznivcov módnych značiek si zakladá na jednoduchosti, dizajnovej čistote a detailoch. Zaujmú inak nenápadné zlaté prvky a červená obrúč na korunke.

 
Ak ste doteraz zvažovali nad tým, či si kúpiť hodinky značky Dior, teraz je na to asi najvhodnejšia doba. Značka uviedla do svojej ponuky model Chiffre Rouge C05 Automatic GMT, ktorý nie je možné ignorovať. Hodinky majú krásny decentný vzhľad, nenechávajú nič dlžné prémiovému imidžu značky.
Ciferník hodiniek je elegantný a konzervatívny, pri lepšom pohľade si však uvedomíte, že je 24-hodinový. Poloha hodinovej ručičky môže nevšímavého človeka pomýliť. Hodinky obsahujú 38 milimetrové puzdro, kaliber Zenith Elite 682, zadnú stenu z čierneho zafíru a kožené remene.
Hodinky spájajú moderné i tradičné detaily typické pre Dior a majú potenciál stať sa typickým predstaviteľom hodiniek tejto módnej značky. Zaujímavosťou a negatívnou správou pre mnohých je skutočnosť, že tento dizajnový skvost bude vyrobený v limitovanom počte iba 100 kusov.
 
Dior Chiffre Rouge C05 Automatic GMT (1)